CUPRA-Terramar-0
CUPRA-Terramar-1
CUPRA-Terramar-2
CUPRA-Terramar-3
CUPRA-Terramar-4
CUPRA-Terramar-5
Alle 55 foto's

CUPRA Terramar

1.5 TSI e-Hybrid Business | 360° Camera | Stoelverwarming | Memory | Stuurwielverw. |

Specificaties van deze CUPRA

Deze CUPRA Terramar met 9.059 km op de teller, heeft het bouwjaar 2025 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: 1.5 TSI e-Hybrid Business | 360° Camera | Stoelverwarming | Memory | Stuurwielverw. |

€ 39.950,-

Vraag offerte aan
Vraag proefrit aan
Vraag inruilvoorstel aan

Alles over deze CUPRA Terramar

Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze CUPRA Terramar heeft 9059 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2025. Elektrisch rijden of liever benzine? Kiezen hoeft niet, want de hybride motor maakt het allebei mogelijk. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. De koplampen zijn voorzien van matrix LED-verlichting waarmee u aanzienlijk verder kan kijken in het donker. Het systeem past zelf de lichtstraal aan op het moment tegenliggers verblind kunnen worden. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, adaptief dempingsysteem, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.


In één oogopslag heeft u alle benodigde functies onderweg in beeld, dankzij het slim ingedeelde digitale dashboard. De functie van deze 360 graden camera is vooral nuttig in smalle straatjes waar het zicht beperkt is. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. DAB-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. De CUPRA is standaard voorzien van: automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.

De CUPRA Terramar is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.

Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.

= Bedrijfsinformatie =

Wij bieden naast hoogwaardige service vooral betrouwbaarheid, zekerheid en transparantie. Dat is ‘leven zonder autozorgen’. Ons bedrijf is ook aangesloten bij de BOVAG. Naast het Autobedrijf biedt Gert Brandsen ook de services Autolease en Autoverhuur aan. Voor ons staat persoonlijke service en gastvrijheid voorop. Wanneer u een auto wilt aanschaffen, advies wilt over occasions of een nieuw leasecontract wilt ondertekenen, wij staan voor u klaar. Gert Brandsen adviseert u graag over de auto die bij u past!

Kijk voor meer informatie op onze website: www.gertbrandsen.nl

Terramar

CUPRA Terramar

1.5 TSI e-Hybrid Business | 360° Camera | Stoelverwarming | Memory | Stuurwielverw. |

€ 39.950,-
Interesse

Opties en accessoires

Opties

Exterieur

  • Adaptief demping systeem
  • Adaptief demping systeem
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Dakrails
  • Dimlichten automatisch
  • Elektronisch Sper Differentieel
  • Grootlichtassistent
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • Lichtmetalen velgen 19"
  • Mistlampen voor adaptief
  • Parkeer assistent
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor
  • Uitlaatsierstuk

Infotainment

  • Audio installatie
  • Keyless entry/start
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatiesysteem
  • Rondomzicht camera
  • Spraakbediening

Interieur

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airco separaat achter
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
  • Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
  • Elektrisch verstelbare passagiersstoel
  • Elektrisch verstelbare passagiersstoel
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Regensensor
  • Sportstuur
  • Stoffen bekleding
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Voorstoelen verwarmd

Veiligheid

  • Achteruitrijcamera
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) knie
  • Airbag(s) side achter
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Alarmsysteem
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Dodehoek detector
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Hill hold functie
  • Verkeersbord detectie
  • Vermoeidheids herkenning

Overige

  • Actieve noodgeval assistent
  • Airco automatisch
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Automatische snelheidsbegrenzing ISA
  • Bluetooth
  • Bots herkenning systeem
  • Buitenspiegels in andere kleur
  • Centrale airbag voor
  • Connected services
  • Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
  • Dab
  • Draadloze telefoonlader
  • Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
  • Extra getint glas achter
  • Fabrieksgarantie
  • Full-LED koplampen
  • Hemelbekleding donker
  • Kuip sportstoelen
  • LED mistlampen
  • LED verlichting pakket
  • Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
  • Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
  • Lendesteun(en) verstelbaar
  • Matrix led koplampen
  • Matrix led koplampen
  • Microvezel bekleding
  • Microvezel bekleding
  • Multimedia scherm standaard
  • Oplaadmogelijkheid
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Schakelpaddles
  • Sfeerverlichting
  • Stoelen-pakket
  • Stuur multifunctioneel
  • Stuur verwarmd
  • Uitparkeer waarschuwing
  • Uitstap waarschuwing
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel
  • Zwarte (glans) exterieur delen

Offerte aanvragen

Offerte aanvragen

Bedankt voor je aanvraag

Je ontvangt een kopie van jouw aanvraag in je mailbox. Zodra je aanvraag bekeken is door Autobedrijf Gert Brandsen zal er contact worden opgenomen.

Proefrit inplannen

Vul hier je gegevens in en kies zelf een voorkeursdatum en tijd voor jouw proefrit. Je ontvangt van ons altijd een bevestiging per mail.

Gewenste datum en tijdstip

Gegevens

Contact

Opmerkingen

Proefrit inplannen

Bedankt voor je aanvraag

Je ontvangt een kopie van jouw aanvraag in je mailbox. We zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.

Inruilvoorstel aanvragen

Inruilvoorstel aanvragen

Bedankt voor je aanvraag

Je ontvangt een kopie van jouw aanvraag in je mailbox. Zodra je aanvraag bekeken is door Autobedrijf Gert Brandsen zal er contact worden opgenomen.

Full operational lease aanvragen

Interesse in deze CUPRA? Vraag financial lease aan en ontvang een voorstel op maat.

Gegevens

Adres

Contact

Opmerkingen

Full operational lease aanvragen

Full operational lease aangevraagd

Bedankt voor de aanvraag. Je ontvangt een bevestiging per mail. Zodra je aanvraag bekeken is door Autobedrijf Gert Brandsen zal er contact worden opgenomen.