SEAT-Ateca-0
SEAT-Ateca-0
SEAT-Ateca-2
SEAT-Ateca-3
SEAT-Ateca-4
SEAT-Ateca-5
Alle 38 foto's

SEAT Ateca

1.4 EcoTSI Xcellence | Panoramadak | Trekhaak | Cruise control | 360 Camera | Elektrische achterklep |

Specificaties van deze SEAT

Deze SEAT Ateca met 171.580 km op de teller, heeft het bouwjaar 2017 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: 1.4 EcoTSI Xcellence | Panoramadak | Trekhaak | Cruise control | 360 Camera | Elektrische achterklep |

€ 19.750,-

Vraag offerte aan
Vraag proefrit aan
Vraag inruilvoorstel aan

Alles over deze SEAT Ateca

In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de SEAT Ateca altijd de controle. Deze auto uit 2017 heeft 171580 kilometer op de teller staan. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Inladen is een eitje met de elektrisch bedienbare achterklep. En voor een frisse wind tijdens de rit is er het elektrisch bediende glazen panorama dak. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. Bij de uitrusting van deze SEAT horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, aluminium dakrailing, elektrisch inklapbare buitenspiegels, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.


Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto vergemakkelijkt het parkeren aanzienlijk, vooral in krappe ruimtes. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het navigatiesysteem met harde schijf. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. De uitrusting van deze SEAT is met sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en buitentemperatuurmeter behoorlijk compleet.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze SEAT Ateca samen. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?

= Bedrijfsinformatie =

Wij bieden naast hoogwaardige service vooral betrouwbaarheid, zekerheid en transparantie. Dat is ‘leven zonder autozorgen’. Ons bedrijf is ook aangesloten bij de BOVAG. Naast het Autobedrijf biedt Gert Brandsen ook de services Autolease en Autoverhuur aan. Voor ons staat persoonlijke service en gastvrijheid voorop. Wanneer u een auto wilt aanschaffen, advies wilt over occasions of een nieuw leasecontract wilt ondertekenen, wij staan voor u klaar. Gert Brandsen adviseert u graag over de auto die bij u past!

Kijk voor meer informatie op onze website: www.gertbrandsen.nl

Ateca

SEAT Ateca

1.4 EcoTSI Xcellence | Panoramadak | Trekhaak | Cruise control | 360 Camera | Elektrische achterklep |

€ 19.750,-
Interesse

Opties en accessoires

Opties

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels met verlichting
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Chroom delen exterieur
  • Dakrails
  • Dimlichten automatisch
  • Elektrisch glazen panorama-dak
  • Elektrisch glazen panorama-dak
  • Elektronisch Sper Differentieel
  • Getint glas
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • LED koplampen
  • Lichtmetalen velgen 18"
  • Mistlampen voor adaptief
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor en achter
  • Trekhaak
  • Trekhaak elektrisch uitklapbaar
  • Verwarmde voorruit

Infotainment

  • Achteruitrijcamera
  • Android auto
  • Apple carplay
  • Audio installatie
  • Audio installatie premium
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • Navigatiesysteem full map
  • Navigatiesysteem full map + hard disk
  • Rondomzicht camera
  • Stuurwiel multifunctioneel

Interieur

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airco (automatisch)
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Bagagedek
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Boordcomputer
  • Buitentemperatuurmeter
  • Cruise control
  • Cruisecontrol
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Lederen versnellingspook
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Regensensor
  • Sportstoelen

Milieu

  • Start/stop systeem

Veiligheid

  • Achteruitrijcamera
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) knie
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Hill hold functie
  • Vermoeidheids herkenning

Overige

  • Apple Carplay/Android Auto
  • Bluetooth
  • Centrale vergrendeling met afstandsbediening
  • Connected services
  • Dab
  • Draadloze telefoonlader
  • Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
  • Extra getint glas achter
  • Kunstlederen/microvezel bekleding
  • Kunstlederen/microvezel bekleding
  • Kunstlederen/microvezel bekleding
  • Microvezel bekleding
  • Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
  • Stuur leder
  • Stuur multifunctioneel
  • Upgrade Alcantara
  • Upgrade Executive

Offerte aanvragen

Proefrit inplannen

Vul hier je gegevens in en kies zelf een voorkeursdatum en tijd voor jouw proefrit. Je ontvangt van ons altijd een bevestiging per mail.

Gewenste datum en tijdstip

Gegevens

Contact

Opmerkingen

Inruilvoorstel aanvragen